Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jelena Jowanovic

Ići dole 
+35
music is in the air
ZmAjChE_94
ILMA-DARIO
taca-joca
xLoveMEorHateMEx
cica95
zaKiih
cupka93
wanja
sandraaa.*
MaKy*
_Tanja_
Tijana Jovanov fan
^^^S@nDr@^^^
STEF86
Enchy
Roberta
~Aleksandra_92~
*Irena94*
Jovana
I LOVE MILAN STANKOVIC
**tijana**
Gaga
*Marta*93*
ReD StAr LiOn
Natasa93
Dasha
najarealista
KaTkaa*
Mica93
Nenad
^.^JeCkA^.^Krasiva
JECA '92
Sebastian Valmont
Mina-Admin
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
STEF86
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 9
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : Jelena Jowanovic - Page 4 Ikonica
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 12:16 pm

Nastavak intervjua:

Priča se da se ne razdvajate, da ste non-stop zajedno.
Bukvalno ne možemo da živimo jedno bez drugog.Mnogi misle da je ljubomoran jer stalno ide sa mnom na svirke,ali to je tako jer ja to zelim.

Oboje cesto idete u Dom.Stice se utisak da je poseta nezbrinutoj deci u Zvecanskoj ostavila veoma jak utisak na tebe.

Obecala sam sebi da cu,ako budem imala sredstava,pomagati domcima.Oni su divni ljudi,stekla sam tamo mnogo prijatelja i znam da mogu da se oslonim na njih.Moj san je da otvorim dom za tu jadnu decu,gde bi ona imala sve sto im je potrebno za normalno detinjstvo.

Vasa veza je dosta specificna.Dok danasnje devojke "jure" momke sa mnogo novca i brzim kolima,ti si se odlucila za decka iz Doma.

Svi iz mog drustva su bili iznenadjeni sto sam se smuvala sa njim.Da je neka moja drugarica rekla rekla da je trebalo da izaberem nekog sa vise novca,od tog trenutka bi nase drugarstvo prestalo.

Osim sto si emotivna,ti si,ako je suditi po video snimku na kome se tuces,prilicno impulsivna.

(smeh)...To se desilo pre dve godine u mojoj bivsoj srednjoj skoli.Devojke me nisu volele.Mislila sam da je problem u meni,ali ispostavilo se da nije tako.Secam se da smo imali cas veronauke.Profesor je u nekom kontekstu pomenuo Sabac i ja sam zapevala pesmu "Hocemo li u Sabac na vasar",a jedna mi je odbrusila:"Ajde zavezi".Iskulirala sam je i nastavila da pevam,ali me je posle casa napala,govoreci da je "prozivam".Bacila mi je svesku u lice i rasekla mi usnu.E,tu mi je pao mrak na oci,zgrabila sam je za kosu..Posle toga je ostala celava u jednom predelu glave. "Drugovi" iz odeljenja su sve to gledali sa strane,smejali se i snimali.Posle toga sam shvatila da u toj skoli zaista nemam sta da trazim.Ta devojka je izbacena,jer,sam ja imala svedoke da je nisam prva napala,a ja sam,iako sam bila djak generacije,odlucila da predjem u privatnu "Evropsku poslovnu skolu - Milutin Milankovic".Tamo sam upoznala drustvo koje mi je pruzilo ogromnu podrsku i koje me je podrzavalo tokom takmicenja za "Zvezde Granda"

Nedavno je izbio konflikt i izmedju tebe i Mikija Panjkovica.

Izgledalo mi je da je stil koji mi je nametnuo pregrub za mene.Ali nije me to povredilo vec sto je bukvalno mamu,Zeljka i mene isterao iz salona,posto sam zelela da mi se promeni sminkerka.To se desilo vece pred takmicenje u 11 uvece.Nisam imala predstavu sta da obucem.Mislio je da cu se,posle njegovog teatralnog govora,ja njemu izviniti i vratiti,ali ostala sam pri svom.Pitao me je "Uzimas haljinu ili ne?!"Rekao je da haljina kosta cetiri hiljade,a istina je da kosta osamstvo evra.Ali nije ni to bitno.Izasla sam iz salona bez icega i presla kod boljeg stiliste.

Izabrana si za mis fotogenicnosti na izboru za "mis lipovackih noci".Era je izjavio da se nada da se neces uobraziti.

Era i ja se nismo videli posle tog takmicenja,ali mu porucujem da se nisam uobrazila.

Na poslednjem nastupu u emisiji "Zvezde Granda" Cecinu pesmu "Ja cu prva" posvetila si pokojnom dedi.Da li je to tacno?

Meni je suvise bolno da pricam o njemu,jer mi je bio kao otac.Nikada nisam zivela sa ocem,vec sam odrasla s dedom.A reci pesme "Ako treba da ogulim kolena,da ti priznam kol'ko sam te volela" ne moraju biti ljubavne.Sve zavisi od toga ko ih kako dozivi i oseti.Da,posvetila,sam ih dedi!

Na promociji Natase Bekvalac pevala si pratece vokale.Kako je doslo do toga?

Marko Kon me je zapazio na takmicenju,dosao je do mog broja telefona i ponudio mi je da Natasi pevam pratece vokale.Naravno,oberucke sam prihvatila taj predlog.Sa Natasom sam provela nedelju dana pre promocije,vezbale smo sa bendom i tada sam je upoznala.Divna je zaista.Imala sam tremu sto sedim rame uz rame sa tako velikom zvezdom kao sto je ona!Bila mi je velika cast da joj budem prateci vokal!

Dragan Brajovic Braja je javno rekao da ces bez obzira na plasman u "Zvezdama Granda" biti velika zvezda.Da li si ga upoznala?

Sa Brajom sam se upoznala licno posto sam ispala i to na promociji Natase Bekvalac.Rekao mi je da ce biti u ziriju kada budem bila u barazu i da ne bi voleo da prodjem.Nije nista lose mislio,vec je to rekao zato sto zeli da radi sa mnom,da od mene napravi veliku zvezdu.Rekao je tada da se od svih kandidatkinja izdvajamo Big mama i ja.Brajo,molim te,pomozi sada(smeh)...
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93
Moderator
Moderator
Natasa93


Broj poruka : 1789
Godina : 31
Lokacija : Kikinda
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.09.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 4:26 pm

Hvala!!!
Nazad na vrh Ići dole
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda
zaKiih


Broj poruka : 7693
Godina : 32
Lokacija : Svajcarska - [..Kragujevac..]
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : na dan kad si rOdjen, rOdilO se sve na svetu stO vOlim jOvane.<33
Datum upisa : 12.01.2009

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 3:20 pm

menii je slatka biila.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Roberta
Zvezda granda
Zvezda granda
Roberta


Broj poruka : 2234
Lokacija : Vrsac
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : Jelena Jowanovic - Page 4 I1o-6bb-gh
Datum upisa : 09.09.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 9:56 pm

hvala punooo..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.r-o-b-y.piczo.com
cica95
Pocetnik
Pocetnik
cica95


Broj poruka : 150
Godina : 29
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.01.2009

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 6:06 pm

meni je ona...onako...lepa je ali nzm....ne swidja mi se kako pewa...
Nazad na vrh Ići dole
STEF86
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 9
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : Jelena Jowanovic - Page 4 Ikonica
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimePet Jan 30, 2009 7:43 pm

J - jedinstvena
E - elegantna
L - lepa
E - elokventna
N - neodoljiva
A - ambiciozna
Nazad na vrh Ići dole
Roberta
Zvezda granda
Zvezda granda
Roberta


Broj poruka : 2234
Lokacija : Vrsac
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : Jelena Jowanovic - Page 4 I1o-6bb-gh
Datum upisa : 09.09.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimePet Jan 30, 2009 8:01 pm

STEF86 ::
J - jedinstvena
E - elegantna
L - lepa
E - elokventna
N - neodoljiva
A - ambiciozna

br br br br br br br br br
Nazad na vrh Ići dole
http://www.r-o-b-y.piczo.com
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda
zaKiih


Broj poruka : 7693
Godina : 32
Lokacija : Svajcarska - [..Kragujevac..]
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : na dan kad si rOdjen, rOdilO se sve na svetu stO vOlim jOvane.<33
Datum upisa : 12.01.2009

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 12:56 am

STEF86 ::
J - jedinstvena
E - elegantna
L - lepa
E - elokventna
N - neodoljiva
A - ambiciozna

supeeer Very Happy Very Happy Very Happy cheers br
Nazad na vrh Ići dole
xLoveMEorHateMEx
Jocin fan
Jocin fan
xLoveMEorHateMEx


Broj poruka : 750
Godina : 31
Lokacija : Somewhere over the rainbow...xD Bosna & Hercegovina
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.01.2009

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 5:11 pm

STEF86 ::
J - jedinstvena
E - elegantna
L - lepa
E - elokventna
N - neodoljiva
A - ambiciozna

Very Happy br br br Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93
Moderator
Moderator
Natasa93


Broj poruka : 1789
Godina : 31
Lokacija : Kikinda
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.09.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 6:48 pm

STEF8,skroz si upravu!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Admin
Admin
Admin
Mina-Admin


Broj poruka : 2182
Godina : 32
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.09.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 5:00 pm

Jelena Jovanović (Zvezda granda): Prateći vokal Nataše Bekvalac

Kako smo saznali, njoj je ponuđeno da peva prateće vokale u bendu Nataše Bekvalac, koja nakon objavljivanja maksi singla početkom maja planira koncertnu turneju po svim bivšim jugoslovenskim republikama. Na adresu Jovanovićeve stiglo je još nekoliko poslovnih ponuda, pa je trenutno na slatkim mukama, mada je sva prilika da će prihvatiti angažman pod dirigentskom palicom “novosadske Pamele”.
Nazad na vrh Ići dole
https://jovanstefanoviczg.serbianforum.info
xLoveMEorHateMEx
Jocin fan
Jocin fan
xLoveMEorHateMEx


Broj poruka : 750
Godina : 31
Lokacija : Somewhere over the rainbow...xD Bosna & Hercegovina
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.01.2009

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 5:02 pm

Mina-Admin ::
Jelena Jovanović (Zvezda granda): Prateći vokal Nataše Bekvalac

Kako smo saznali, njoj je ponuđeno da peva prateće vokale u bendu Nataše Bekvalac, koja nakon objavljivanja maksi singla početkom maja planira koncertnu turneju po svim bivšim jugoslovenskim republikama. Na adresu Jovanovićeve stiglo je još nekoliko poslovnih ponuda, pa je trenutno na slatkim mukama, mada je sva prilika da će prihvatiti angažman pod dirigentskom palicom “novosadske Pamele”.

aaa i ja sam to procitala negdje... pa eto neka joj je sa srecom na turneji sa natasom Razz Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda
zaKiih


Broj poruka : 7693
Godina : 32
Lokacija : Svajcarska - [..Kragujevac..]
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : na dan kad si rOdjen, rOdilO se sve na svetu stO vOlim jOvane.<33
Datum upisa : 12.01.2009

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 5:16 pm

xLoveMEorHateMEx ::
Mina-Admin ::
Jelena Jovanović (Zvezda granda): Prateći vokal Nataše Bekvalac

Kako smo saznali, njoj je ponuđeno da peva prateće vokale u bendu Nataše Bekvalac, koja nakon objavljivanja maksi singla početkom maja planira koncertnu turneju po svim bivšim jugoslovenskim republikama. Na adresu Jovanovićeve stiglo je još nekoliko poslovnih ponuda, pa je trenutno na slatkim mukama, mada je sva prilika da će prihvatiti angažman pod dirigentskom palicom “novosadske Pamele”.

aaa i ja sam to procitala negdje... pa eto neka joj je sa srecom na turneji sa natasom Razz Very Happy:D

slazeeem se..neka joj je sa srecooom Very Happy..nata je extraaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Gaga
Giga fan
Giga fan
Gaga


Broj poruka : 1722
Godina : 34
Lokacija : Mirkovci-Hrvatska
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : Jelena Jowanovic - Page 4 2uqog3a
Datum upisa : 09.09.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 5:21 pm

Ja cu pokusati da saznam od nje pa cu vam javiti dali je istina! Pitala sam je i sad cekam odgovor!
Nazad na vrh Ići dole
taca-joca
Zvezda granda
Zvezda granda
taca-joca


Broj poruka : 15212
Lokacija : jole obozavam te
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : http://www4.slikomat.com/09/0622/x22-jole-g.gif
Datum upisa : 14.10.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 5:32 pm

meni ona bas i ne peva najbolje
Nazad na vrh Ići dole
Roberta
Zvezda granda
Zvezda granda
Roberta


Broj poruka : 2234
Lokacija : Vrsac
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : Jelena Jowanovic - Page 4 I1o-6bb-gh
Datum upisa : 09.09.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 2:18 am

pa ne peva najbolje...ali kada pogledamo bolje peva od ive i nadezde zajedno...a i lepsa jeeeee mnogo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.r-o-b-y.piczo.com
zaKiih
Zvezda granda
Zvezda granda
zaKiih


Broj poruka : 7693
Godina : 32
Lokacija : Svajcarska - [..Kragujevac..]
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : na dan kad si rOdjen, rOdilO se sve na svetu stO vOlim jOvane.<33
Datum upisa : 12.01.2009

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 2:16 pm

Roberta ::
pa ne peva najbolje...ali kada pogledamo bolje peva od ive i nadezde zajedno...a i lepsa jeeeee mnogo...
Nazad na vrh Ići dole
taca-joca
Zvezda granda
Zvezda granda
taca-joca


Broj poruka : 15212
Lokacija : jole obozavam te
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : http://www4.slikomat.com/09/0622/x22-jole-g.gif
Datum upisa : 14.10.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 5:03 pm

Roberta ::
pa ne peva najbolje...ali kada pogledamo bolje peva od ive i nadezde zajedno...a i lepsa jeeeee mnogo...

da tu si u pravu.slazem se
Nazad na vrh Ići dole
ILMA-DARIO
Zvezda granda
Zvezda granda
ILMA-DARIO


Broj poruka : 2579
Godina : 30
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.11.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 5:16 pm

taca_neca ::
Roberta ::
pa ne peva najbolje...ali kada pogledamo bolje peva od ive i nadezde zajedno...a i lepsa jeeeee mnogo...

da tu si u pravu.slazem se
Nazad na vrh Ići dole
wanja
Zvezda granda
Zvezda granda
wanja


Broj poruka : 8996
Godina : 29
Lokacija : Negis City :)
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : Jelena Jowanovic - Page 4 Gwb-anigif
Datum upisa : 13.11.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 12:24 am

vranic.iv ::
taca_neca ::
Roberta ::
pa ne peva najbolje...ali kada pogledamo bolje peva od ive i nadezde zajedno...a i lepsa jeeeee mnogo...

da tu si u pravu.slazem se
po meni extra peva!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com/forum.htm
Roberta
Zvezda granda
Zvezda granda
Roberta


Broj poruka : 2234
Lokacija : Vrsac
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : Jelena Jowanovic - Page 4 I1o-6bb-gh
Datum upisa : 09.09.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 12:29 am

hehehe...pa i meni..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.r-o-b-y.piczo.com
wanja
Zvezda granda
Zvezda granda
wanja


Broj poruka : 8996
Godina : 29
Lokacija : Negis City :)
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : Jelena Jowanovic - Page 4 Gwb-anigif
Datum upisa : 13.11.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSre Feb 25, 2009 9:32 pm

Roberta ::
hehehe...pa i meni..Very Happy
cheers Very Happy Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com/forum.htm
Natasa93
Moderator
Moderator
Natasa93


Broj poruka : 1789
Godina : 31
Lokacija : Kikinda
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.09.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 10:51 pm

Jeca je zakon!!!!
Nazad na vrh Ići dole
wanja
Zvezda granda
Zvezda granda
wanja


Broj poruka : 8996
Godina : 29
Lokacija : Negis City :)
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Ikonica : Jelena Jowanovic - Page 4 Gwb-anigif
Datum upisa : 13.11.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimePet Feb 27, 2009 11:01 pm

Natasa93 ::
Jeca je zakon!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com/forum.htm
Natasa93
Moderator
Moderator
Natasa93


Broj poruka : 1789
Godina : 31
Lokacija : Kikinda
Koliko volite Jovana :
Jelena Jowanovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jowanovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.09.2008

Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 12:04 am

ljub
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jelena Jowanovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jowanovic   Jelena Jowanovic - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jelena Jowanovic
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Jelena Jowanovic
» Jelena Kostov
» Jelena Durukovic
» Jelena Kostov
» Jelena Durukovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zvezde granda 08 :: Kandidati koji su ispali-
Skoči na: