Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Svetlana Tanasic

Ići dole 
+32
Xxx_maki_xxX
Tamara---
J0wana_95
BEAGLE
JoWaNa_92
velida*
Jovana_92
ILMA-DARIO
Angie<3Jowana
ZmAjChE_94
taca-joca
xLoveMEorHateMEx
zaKiih
Natasa93
^^TIN@^^
tanjasavic03
Jovana
ajLa
cupka93
wanja
DRAGANA
nikola djuknic
*Marija94*Maki*
Gaga
music is in the air
^^^S@nDr@^^^
Roberta
Mica93
anna
Maki 93
najarealista
Mina-Admin
36 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Sledeći
AutorPoruka
Mina-Admin
Admin
Admin
Mina-Admin


Broj poruka : 2182
Godina : 32
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 8:38 pm

Svetlana Tanasic je 64 godiste iz Beograda...

Shta mislite o njoj?
Nazad na vrh Ići dole
https://jovanstefanoviczg.serbianforum.info
najarealista
Moderator
Moderator
najarealista


Broj poruka : 2093
Godina : 29
Lokacija : Nikisc
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 1:03 am

Malo je zakasnila ali jbg...Peva fenomeeeeeeeeeeeeeenalnooooo br
Nazad na vrh Ići dole
Maki 93
Pocetnik
Pocetnik
Maki 93


Broj poruka : 13
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Ikonica : Svetlana Tanasic Ikonica
Datum upisa : 03.11.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimePon Nov 03, 2008 5:03 pm

BIG MAMA.....extra je zena,a wrh peva... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jovanstefanoviczg.serbianforum.info
anna
Pocetnik
Pocetnik
anna


Broj poruka : 205
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.10.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimePon Nov 03, 2008 6:07 pm

Zena peva da se najezis... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Mica93
Pripravnik
Pripravnik
Mica93


Broj poruka : 548
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Ikonica : Svetlana Tanasic 28slwn6
Datum upisa : 10.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimePon Nov 03, 2008 6:53 pm

Zena peva svaka joj cast al nije ona za Zvezde Granda
Nazad na vrh Ići dole
Roberta
Zvezda granda
Zvezda granda
Roberta


Broj poruka : 2234
Lokacija : Vrsac
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Ikonica : Svetlana Tanasic I1o-6bb-gh
Datum upisa : 09.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 8:30 pm

anna ::
Zena peva da se najezis... Shocked
basx tako Shocked Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.r-o-b-y.piczo.com
najarealista
Moderator
Moderator
najarealista


Broj poruka : 2093
Godina : 29
Lokacija : Nikisc
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeUto Nov 04, 2008 8:43 pm

Ma daj Boze da ispadne... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
^^^S@nDr@^^^
Pocetnik
Pocetnik
^^^S@nDr@^^^


Broj poruka : 159
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.11.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeSub Nov 15, 2008 11:32 am

malo je zakasnilaa ali pewa fenomenalnoo swaka joj cast! flower
Nazad na vrh Ići dole
music is in the air
Zvezda granda
Zvezda granda
music is in the air


Broj poruka : 2785
Godina : 32
Lokacija : makedonija-skoplje
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.11.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 2:14 am

ja mislim da ona ima tako lep glas da uopste ne treba ni da se takmici ona treba direktno da udje ona je extraa ja stvarno sam odusevena ona je super Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gaga
Giga fan
Giga fan
Gaga


Broj poruka : 1722
Godina : 34
Lokacija : Mirkovci-Hrvatska
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Ikonica : Svetlana Tanasic 2uqog3a
Datum upisa : 09.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 2:22 am

Ona je fenomenalno otpevala!
Nazad na vrh Ići dole
*Marija94*Maki*
Pocetnik
Pocetnik
*Marija94*Maki*


Broj poruka : 201
Godina : 30
Lokacija : Sremski Karlovci
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.10.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 2:01 pm

music is in the air ::
ja mislim da ona ima tako lep glas da uopste ne treba ni da se takmici ona treba direktno da udje ona je extraa ja stvarno sam odusevena ona je super Razz

slazem se...
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Admin
Admin
Admin
Mina-Admin


Broj poruka : 2182
Godina : 32
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimePet Dec 05, 2008 1:02 am

Svetlana Tanasic nova "Zvezda Granda"
>> 29.09.2008.

Tekst preuzet iz lista "Alo"

Drugu emisiju „Zvezda Granda“, u kojoj se predstavilo prvih devet takmičarki, obeležila je neverovatna trema iza scene, glas Svetlane Tanasić na sceni i njene suze kada je prošla baraž.

Naime, kada je na scenu izašla 44-godišnja pevačica iz Ljiga, koju su ostali takmičari nazvali Big Mama, i otpevala obradu Šabana Bajramovića „Đelem, đelem“, svi su ostali bez daha. Muzički žiri u kojem su bili Aca Lukas i Marija Šerifović su ustali i ovacijama pozdravili njen nastup, a na molbu pobednice „Evrosonga“, to su uradili i svi u studiju.

- Ne usuđujem se ni da komentarišem tvoj nastup. Svaka čast“ - bile su reči Lukasa.
Iako su bili takvi komentari žirija, Svetlana Tanasić očigledno nije očekivala da će proći, pa je zaplakala kada je Saša Popović u baražu objavio da je ispala Sanja Veličković.



Redakciju „Alo!“ nije iznenadila reakcija žirija, jer smo o Svetlani kao potencijalnom favoritu pisali još pre nekoliko nedelja kada su nam čelnici „Granda“ predstavili sve takmičare u hotelu „Babe“.
Tada smo došli do broja telefona njenog supruga Dragana i evo, podsećanja radi, šta je tada izjavio.
- Ako ste čuli moju suprugu kako peva, jasno vam je šta ona traži u „Zvezdama Granda“. Ona ima glas u odnosu na one vrtirepke, koje imaju samo stas. Ne mogu da kažem, ima i nekoliko devojaka koje takođe dobro pevaju, ali većina ide na izgled i mladost, a Svetlana na glasovne mogućnosti - naglasio je njen suprug Dragan. On je rešio da stane iza buduće zvezde, pa će dok Svetlana bude imala obaveze oko karijere pevačice, obavljati dužnost šefa folkoteke koju su nedavno otvorili.
Inače, Svetlana i Dragan su zajedno od 1999. godine, a samo posle godinu dana zabavljanja, ozakonili su svoju vezu. Dragan je doskora bio taksista, dok se Svetlana sve vreme bavila muzikom.
- Svestan sam da će sada više odsustvovati od kuće, ali sam se u startu pomirio sa tim. Znala je ona da ode na more po mesec dana da peva, ali se uvek vraćala, tako da se nadam da ni ovo neće uticati na naš brak - istakao je tom prilikom Svetlanin suprug.

Lukas ispljuvao „Oro“

Interesantni nastup Jovane Lazić koja je pevala „Oro“ Aca Lukas je svojim komentarom učinio još interesantnijim. .
- Kompozitor je uradio odličan posao, ali je zato tekstopisac napisao najgluplji tekst koji sam ja u životu čuo! Nadam se da će neko, nekada uspeti da mi objasni o čemu se u toj pesmi radi! Gori i gluplji tekst nisam čuo - rekao je uvek otvoren i iskren Aca.
Sa željom da čujemo reakciju druge strane, pozvali smo tekstopisca Dejana Ivanovića, ali do zaključenja ovog broja nismo uspeli da stupimo u kontakt sa njim.

Pevači oduševljeni

A šta kažu ostali pevači na to da je nova zvezda rođena?
Gledali smo „Zvezde Granda“ i stvarno su svi u kući bili oduševljeni kada su čuli kako peva Svetlana Tanasić. Moj zaključak je da je kod Saše Popovića sve moguće, pa i da pronađe jednu takvu odličnu pevačicu - rekao je za „Alo!“ Ljubiša Stojanović Luis.
- Prezadovoljna sam što je i pevačicama srednje generacije pružena mogućnost da pokažu šta znaju. Mi se svi ovde divimo Madoni, a naše pevačice koje se bliže pedesetoj treba da se povuku sa scene. Saša Popović je taj koji ne dozvoljava takav dvostruki aršin i zbog toga zaslužuje sve pohvale. A Svetlana izvrsno peva, sigurno će biti nova zvezda - oduševljeno je izjavila Indira Radić.
- Moram da priznam da sam glasala za Svetlanu Tanasić. To do sada nikada nisam uradila, ali ovog puta samo prosto morala jer žena predivno peva. Čak sam zvala i Sašu Popovića da mu kažem da se potrudi da ne ispadne jer kod nas žene preko 30 godina kao da ne smeju da pevaju - objasnila nam je Snežana Đurišić.
- Naravno, gledam „Zvezde Granda“ kad god nemam tezgu i ovog puta sam i ja oduševljen pevačicama. Ostale takmičarke sam gledao, a Big Mamu sam slušao. Predivno - oduševljen je bio Ćira.
Nazad na vrh Ići dole
https://jovanstefanoviczg.serbianforum.info
nikola djuknic
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 11
Godina : 33
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.12.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimePet Dec 12, 2008 11:50 pm

Svetlana fantasticno peva, tu nema price. A i ona je moja zemljakinja posto sam ja iz Belanovice.
Nazad na vrh Ići dole
DRAGANA
Pocetnik
Pocetnik
DRAGANA


Broj poruka : 35
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.12.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 3:42 pm

Svaka cast......najbolja od zenske ekipe
Nazad na vrh Ići dole
wanja
Zvezda granda
Zvezda granda
wanja


Broj poruka : 8996
Godina : 29
Lokacija : Negis City :)
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Ikonica : Svetlana Tanasic Gwb-anigif
Datum upisa : 13.11.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimePet Dec 26, 2008 2:24 am

uzivam dok je slusam
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolasaric.forumotion.com/forum.htm
music is in the air
Zvezda granda
Zvezda granda
music is in the air


Broj poruka : 2785
Godina : 32
Lokacija : makedonija-skoplje
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.11.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 1:17 pm

ceca je super pevala juce stajling joj je bio extra a pevala je fenomenalno ....ma rastura i treba da zadrzi ovaj stajling Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
cupka93
Pripravnik
Pripravnik
cupka93


Broj poruka : 306
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.12.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 11:00 pm

MA ZENA OTKIDA KAKO PEWA!!!!!!
EXTRAA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Roberta
Zvezda granda
Zvezda granda
Roberta


Broj poruka : 2234
Lokacija : Vrsac
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Ikonica : Svetlana Tanasic I1o-6bb-gh
Datum upisa : 09.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimePet Jan 09, 2009 4:48 pm

PRELEPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO PEVAAAAAAAA
Nazad na vrh Ići dole
http://www.r-o-b-y.piczo.com
cupka93
Pripravnik
Pripravnik
cupka93


Broj poruka : 306
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.12.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimePet Jan 09, 2009 6:20 pm

DAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Roberta
Zvezda granda
Zvezda granda
Roberta


Broj poruka : 2234
Lokacija : Vrsac
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Ikonica : Svetlana Tanasic I1o-6bb-gh
Datum upisa : 09.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 1:37 am

leleeeeeeee...ljudi.....ja sam se najezila kada sam cula ono veceras... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.r-o-b-y.piczo.com
Gaga
Giga fan
Giga fan
Gaga


Broj poruka : 1722
Godina : 34
Lokacija : Mirkovci-Hrvatska
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Ikonica : Svetlana Tanasic 2uqog3a
Datum upisa : 09.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 2:02 am

Ceca je razvalila stvarno!
Nazad na vrh Ići dole
music is in the air
Zvezda granda
Zvezda granda
music is in the air


Broj poruka : 2785
Godina : 32
Lokacija : makedonija-skoplje
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.11.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 2:09 am

bravo obozavam ......je ona je fenomenalna njen glas obozavam ...........najezila me sa ovakvom interpretaciju svaka joj cast.........ona je neverovatno fenomenalna cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
ajLa
Pocetnik
Pocetnik
ajLa


Broj poruka : 38
Lokacija : Svicarska
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 17.01.2009

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 2:02 pm

Maaaaaaaaaaaaaaaaajko mila njoj treba odmah obezbediti album! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.aleksandrabursac.getgoo.us
Jovana
Pocetnik
Pocetnik
Jovana


Broj poruka : 198
Godina : 30
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Ikonica : Svetlana Tanasic Ikonica
Datum upisa : 24.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 3:42 pm

Nije mi se svidelo kako je otpevala Rodjeni! Nekako nije mi njen fazon...
Nazad na vrh Ići dole
tanjasavic03
Pocetnik
Pocetnik
tanjasavic03


Broj poruka : 52
Koliko volite Jovana :
Svetlana Tanasic Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetlana Tanasic Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.09.2008

Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 3:44 pm

po meni super je otpevala tu pesmu k'k85
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svetlana Tanasic Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlana Tanasic   Svetlana Tanasic Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Svetlana Tanasic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 25Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Sledeći
 Similar topics
-
» Svetlana Tanasic
» Svetlana Tanasic
» Da li se Svetlana Tanasic zasluzeno vratila?
» Da li je Svetlana Tanasic trebala da ispadne?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zvezde granda 08 :: TOP 7-
Skoči na: