Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?

Ići dole 
+35
Veka:)
~Sneza~
Tamara---
J0wana_95
Gaga
brit
JoWaNa_92
Jovana_92
taca-joca
wanja
ILMA-DARIO
zaKiih
ZmAjChE_94
Negativna :)
xLoveMEorHateMEx
music is in the air
Dacka
Jocin_Fan-Aleksandra
NiiiNa
petra
**tijana**
ReD StAr LiOn
^.^JeCkA^.^Krasiva
Princessa
Roberta
Emotivno-luda
Ana011
*Irena94*
ImrA
Jovana
Natasa93
Elena^
_*LoLiPoP*_
najarealista
Mina-Admin
39 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
Mina-Admin
Admin
Admin
Mina-Admin


Broj poruka : 2182
Godina : 32
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeSre Okt 01, 2008 10:51 pm

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?Pa?
Nazad na vrh Ići dole
https://jovanstefanoviczg.serbianforum.info
najarealista
Moderator
Moderator
najarealista


Broj poruka : 2093
Godina : 29
Lokacija : Nikisc
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeSre Okt 01, 2008 10:55 pm

Najvise volim sarm i duhovitost to mi je na prvom mestu,znaci bitno je da se sa njim uvek osecam prijatno i opusteno,a uz to mora da bude lep-po mogucnosti crna sa zelenim ocima,atletske gradje....Skromno zar ne?? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
_*LoLiPoP*_
Moderator
Moderator
_*LoLiPoP*_


Broj poruka : 439
Godina : 30
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 2:39 pm

da ima crnu ili smedju kosu...sladak u faci...lepe ochi,..da je zabawan,pametan i duxowit...i da ima dobro dupe...... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Elena^
Jocin fan
Jocin fan
Elena^


Broj poruka : 993
Godina : 34
Lokacija : Makedonija
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 3:31 pm

_*LolIpOp*_ ::
da ima crnu ili smedju kosu...sladak u faci...lepe ochi,..da je zabawan,pametan i duxowit...i da ima dobro dupe...... lol!

super izbor Laughing
Nazad na vrh Ići dole
najarealista
Moderator
Moderator
najarealista


Broj poruka : 2093
Godina : 29
Lokacija : Nikisc
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 3:59 pm

_*LolIpOp*_ ::
da ima crnu ili smedju kosu...sladak u faci...lepe ochi,..da je zabawan,pametan i duxowit...i da ima dobro dupe...... lol!

Kako zaboravih dupe... Embarassed lol!
Nazad na vrh Ići dole
_*LoLiPoP*_
Moderator
Moderator
_*LoLiPoP*_


Broj poruka : 439
Godina : 30
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 5:48 pm

xaxaxa....ja to ne zaborawljam..... lol!
Nazad na vrh Ići dole
najarealista
Moderator
Moderator
najarealista


Broj poruka : 2093
Godina : 29
Lokacija : Nikisc
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 7:27 pm

_*LolIpOp*_ ::
xaxaxa....ja to ne zaborawljam..... lol!
Jaa ne znam sta mi bi,pa zaboravih... xax
Nazad na vrh Ići dole
_*LoLiPoP*_
Moderator
Moderator
_*LoLiPoP*_


Broj poruka : 439
Godina : 30
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimePet Okt 03, 2008 3:01 pm

xaxa......to je obawezno...... dsd
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93
Moderator
Moderator
Natasa93


Broj poruka : 1789
Godina : 30
Lokacija : Kikinda
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimePet Okt 03, 2008 5:02 pm

Sladak,dobar,pametan,zgodan,duhovit,sarmantan,da mi sa njim uvek bude lepo i da se osecam voljenom sa njim...I da ima dobro dupe...

P.S.Joco jel mozes sve to da ispunis?! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jovana
Pocetnik
Pocetnik
Jovana


Broj poruka : 198
Godina : 30
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Ikonica : Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Ikonica
Datum upisa : 24.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimePet Okt 03, 2008 11:15 pm

da me nesto odmah privuce na njemu, da imamo zajednickih tema, da je duhovit, da ima lepe oci i da mi sa njim bude bas lepo...
Nazad na vrh Ići dole
Mina-Admin
Admin
Admin
Mina-Admin


Broj poruka : 2182
Godina : 32
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 2:45 pm

_*LolIpOp*_ ::
da ima crnu ili smedju kosu...sladak u faci...lepe ochi,..da je zabawan,pametan i duxowit...i da ima dobro dupe...... lol!
xaxa da ima dobro dupe Miaa lol! ljut
Nazad na vrh Ići dole
https://jovanstefanoviczg.serbianforum.info
ImrA
Pocetnik
Pocetnik
ImrA


Broj poruka : 65
Godina : 30
Lokacija : bihac/bih
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 03.10.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 5:41 pm

kod decka najvise volim da ima pamet, da lepo izgleda, da je duhovit i da ima barem jednu malu manu...
Nazad na vrh Ići dole
*Irena94*
Mega fan
Mega fan
*Irena94*


Broj poruka : 1401
Godina : 29
Lokacija : Makedonija
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 5:39 pm

kod devojke sise xaxaxax sm se naravno..
pa obozavam EMO BOYS,sa plavu kosicu,siskice mljaccc,obozavam isto plave i zlene oci,eo svidjaju mi se normalni ljudi xaxaxaxaxa
Nazad na vrh Ići dole
Ana011
Pripravnik
Pripravnik
Ana011


Broj poruka : 500
Godina : 32
Lokacija : Beograd - Vidikovac
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Ikonica : Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Ikonica
Datum upisa : 05.10.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 7:17 pm

Volim muskarce koji lice na C.Ronalda,malo je takvih ali jedan ima u mom zivotu hahaha
salim se.Pa da je sladak,da imam o cemu da pricam sa njim...da se volimo n
i da navija za zvezdu haha salim se Smile
Nazad na vrh Ići dole
Emotivno-luda
Pocetnik
Pocetnik
Emotivno-luda


Broj poruka : 52
Godina : 31
Lokacija : Soba =P
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Ikonica : Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Ikonica
Datum upisa : 05.10.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 9:54 pm

*Irena94* ::

pa obozavam EMO BOYS
-II- ljub
dobar,pametan,duhovit,sa lepim ochima i lepim rukama( Embarassed ) ljub ljub ljub
Nazad na vrh Ići dole
Roberta
Zvezda granda
Zvezda granda
Roberta


Broj poruka : 2234
Lokacija : Vrsac
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Ikonica : Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? I1o-6bb-gh
Datum upisa : 09.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimePet Okt 10, 2008 4:35 pm

iskrenost....i daaa je lep...ja mislim da ne postoji dewojka kojoj to nije wazno Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.r-o-b-y.piczo.com
najarealista
Moderator
Moderator
najarealista


Broj poruka : 2093
Godina : 29
Lokacija : Nikisc
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimePet Okt 10, 2008 4:53 pm

Roberta ::
iskrenost....i daaa je lep...ja mislim da ne postoji dewojka kojoj to nije wazno Smile

Tacno, svi koji kazu da im nije bitan spoljasnji izgled malo lazuckaju... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Princessa
Pocetnik
Pocetnik
Princessa


Broj poruka : 166
Godina : 29
Lokacija : novi beograd
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.10.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeSub Okt 11, 2008 5:26 pm

da je leeepppp!!!i da ima dobre misice lol!
naravo i da je dobar,da me voli itd.............
Nazad na vrh Ići dole
*Irena94*
Mega fan
Mega fan
*Irena94*


Broj poruka : 1401
Godina : 29
Lokacija : Makedonija
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeSub Okt 11, 2008 5:42 pm

jao zaboravila,da bude xaxaxaxa
Nazad na vrh Ići dole
^.^JeCkA^.^Krasiva
Pripravnik
Pripravnik
^.^JeCkA^.^Krasiva


Broj poruka : 371
Godina : 32
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 3:25 am

pa meni je najvaznije da je normalan..ahahah...naravno da imam o cemu da pricam sa njim, da me nasmeje, da ne patetise Evil or Very Mad ...da ne pravi ljubomorne scene, da mi veruje....

izgled je bitan, ali samo u pocetku, posle to vise i ne primecujes:)
naravno ne sme da bude neki debil..ahahahahha...

Nazad na vrh Ići dole
*Irena94*
Mega fan
Mega fan
*Irena94*


Broj poruka : 1401
Godina : 29
Lokacija : Makedonija
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeSub Okt 25, 2008 6:13 pm

Jecka dobro napisano Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ReD StAr LiOn
Pripravnik
Pripravnik
ReD StAr LiOn


Broj poruka : 414
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.10.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 12:37 am

meni je najvaznije da mi se decko fizicki svidja,jer prvo primetim lepotu,al ne bih vollela da imam decka kretena,glupog itd....treba da je normalan(al i opicen),da mogu sa se zajeb sa njim,da nije ljubomoran ,da me ne gusi mnogo...da je iskren pre svega....jer mrzim laz...i tako to... Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
**tijana**
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 100
Godina : 30
Lokacija : Zemun
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Ikonica : Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Ikonica
Datum upisa : 26.10.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:32 pm

Da je decko crn,zelene oci,atletski gradjen,sportista.....Da je pametan,duhovit,opusten,normalan,da ne pusi,da ne pije,da nije tatin sin......Uh...Puno trazim... silent
Nazad na vrh Ići dole
petra
Pocetnik
Pocetnik
petra


Broj poruka : 27
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Ikonica : Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Ikonica
Datum upisa : 25.09.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 3:04 am

crnu kosu i crne oci
Nazad na vrh Ići dole
NiiiNa
Pripravnik
Pripravnik
NiiiNa


Broj poruka : 352
Godina : 29
Lokacija : ljubljana
Koliko volite Jovana :
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Right_bar_bleue

Datum upisa : 03.11.2008

Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 5:13 pm

hm... oči, OSMEH, da je duhovit, ne puši, ne pije, ne vara,.... takav kakav je joca Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?   Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta najvise volite kod muskarca ili dewojke?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 16Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sledeći
 Similar topics
-
» Ovde priznajte nekog da ga volite
» ***Postavite link pesme koje volite***

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF topic :: swastara-
Skoči na: